آشنایی با مبلمان سام‌اکسون

30 سال در کنار شماییم

تاریخچه سام‌اکسون

گروه مبلمان سام اکسون در سال ۱۳۶۸ با نام مبلمان اقتداری با هدف ارائه نوین‌ترین سبک مبلمان با درجه کیفی بالا تاسیس شد.

WhatsApp Image 2020-04-13 at 19.26.29

مبلمان اقتداری سال‌های ابتدای فعالیت خود را با تولید مبلمان در طرح‌های مختلف آغاز نمود.پس از مدت کوتاهی اصرار و استمرار بر کیفیت محصول، تبدیل به برندی شناخته شده گردید. طراحی سبک‌های نوین، استفاده از مواد اولیه درجه یک، طرح‌های مبتکرانه و زیبا به کار گرفته شد. بهره مندی از نیروی متخصص در زمینه‌ی تولید، مهمترین دلایل این دستاورد با ارزش بودند. در طی این سال‌ها، مجموعه با هدف ایجاد فرصت‌های بیشتر برای انتخاب مشتری، از نمونه های داخلی تراز اول بهره گرفت.این امر مجموعه‌ی متنوع تری را در اختیار مشتری قرار داد.

گروه مبلمان اقتداری پس از کسب موفقیت در فروش تا سال ۱۳۸۶ و گذر از دوره‌ای موفق به لحاظ مشتری مداری، با بررسی و ارزیابی‌های انجام گرفته در واحد فروش و مارکتینگ سازمان از نیاز مشتریان، گام به عرصه مهم واردات نهاد. تقاضای محصولاتی متنوع و دامنه‌ی وسیع سبک‌های تولیدی، این مجموعه را بر آن داشت تا با اقدام به واردات مبلمان از کشورهای صاحب صنعت مانند ترکیه برزیل مالزی… طیف گسترده ای از مشتریان خود را حمایت کند.از آنجایی که کیفیت و به روز بودن، مهمترین مولفه‌ی یک محصول از نظر مشتریان به حساب می آمد، اقدامات متعددی از جانب مبلمان اقتداری در زمینه ارزیابی کیفی محصولات وارداتی در این سالها صورت گرفت. این کار منجر به همکاری مبلمان اقتداری با شرکت‌ها و برندهای متخصص در صنعت مبلمان اروپا شد. این دستاورد بزرگ، حاصل تحقیقات و تجربیات مبلمان اقتداری در بررسی و شناخت برندهای مختلف بوده است.

تولد سام‌اکسون

در سال ۱۳۹۰ صنایع چوب اقتداری به سام اکسون تغییر نام داد. سام اکسون ترکیبی از واژه های “سام”و “اکسون”است که هر دو از واژگان اصیل ایرانی می‌باشد.  این تغییر برند در راستای تغییرات راهبردی در سازمان انجام پذیرفت.

 

طی سالهای اخیر و به پشتوانه سالها تولید در صنایع مبلمان و همچنین ارتباط با برند های برتر بین المللی در صنعت مبلمان سام اکسون به عرصه ی خلق کانسپت های جدید گام نهاد. در حال حاضر واحد توسعه محصول سام اکسون، طرح هایی نو در سبک های مختلف را طراحی و ما علاوه بر تولید انواع مبلمان کلاسیک هم اکنون سبک های مدرن کلاسیک، مدرن و لاکچری را در دستور کار داریم. امروز مفتخریم که توانسته ایم بروز ترین مبلمان را در کشور عزیزمان، با کیفیتی کاملا قابل رقابت با برندهای معتبر دنیا ارائه دهیم.

1579358940
30 سابقه تولید
2 شعبه فعال
3000 متر نمایشگاه
50 مدل محصول انحصاری

ما در کنار شما هستم

ما آینده را با همه ی مشکلات موجود خوب میبینیم، خلاقیت، نوآوری و دانش فلسفه وجودی سام‌اکسون اند و از این رو به پشتوانه لطف الهی، حمایت مشتریان گرانقدر و همکاران عزیزمان امیدوار به آینده پیش می رویم.

بازدید از نمایشگاه‌های دائمی سام‌اکسون

معرفی شعب سام‌اکسون

شعبه پارسداران

تهران، پاسداران، روبروی بهستان نهم

22566133

شعبه کمرد (شعبه مرکزی)

تهران، جاده آبعلی، منطقه کمرد، روبروی پمپ بنزین

76263606
76263962
76263963

از شعبه پاسداران تا کمرد کمتر از 30 دقیقه

منتظرتان هستیم