اخبار

مبل

مبلمان کلاسیک به سبکی از مبلمان گفته می شود که دارای طراحی به شکل حداقل ها و ساده ترین اصول و روشهای طراحی است. سبک کلاسیک در مبل برگرفته از آثار پیشین و کهنه ی مبلمان دارد.

مبل راحتی مبلی است که تمام نقاط مبل پوشیده از پارچه یا چرم است و در آن خبری از دسته های چوبی منبت کاری شده و پایه های بلهمانند مبلمان استیل،مبلمان کلاسیک نیز دارای ست غذا خوری مخصوص به خود می باشد که قابل انتخاب در تعداد نشیمن ۴نفره،۶نفره ،۸نفره و بالاتر است. مبلمان رنگ بندی مبل کلاسیک معمولا در محدوده رنگی سفید می باشد که هم از لحاظ پارچه و هم از لحاظ رنگ چوب در این مبلمان صادق است. اما این دلیل نمی شود تا مبلمان کلاسیک به رنگ سفید محدود شده و تنها در این رنگ تولید گردد. پارچه ی مبل کلاسیک بدون محدودیت با تنوع بی نظیر در طرح ها و رنگ ها است که قابل پیاده سازی در محصولات سام اکسون می باشد. معمولا مبلمان کلاسیک از یک رنگ، در دو نوع ساده و گلدار می باشد که این اجازه را به مخاطب می دهد تا مبل خود را از یک نوع پارچه در حالت ساده و گلدار انتخاب نمایند. چوب مورد استفاده در مبل کلاسیک نیز از مبلمان سلطنتی پیروی نموده و از جنس چوب راش می باشد. این نوع چوب باعث افزایش استحکام و عمر مفید مبلمان کلاسیک می گردند. در نشیمن مبل کلاسیک اغلب از فوم سرد استفاده می گردد تا در دراز مدت مبل حالت ارتجاعی خود را از دست ندهد.ند نیست.

مبلمان

مبلمان کلاسیک یکی از محصولات چوبی زیبا و منحصر بفرد، مبل کلاسیک است.مبل کلاسیک طرفداران زیادی دارد و در سال های اخیر بین خانواده ها محبوبیت زیادی کسب نموده است. مبلمان مبل کلاسیک را در کنار مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی می توان محصولی تلفیق شده از این دو معرفی نمود که در جایگاه خود سهم بسزایی از بازار را به خود اختصاص داده است.نمای ظاهری مبل کلاسیک بیشتر همانند مبلمان سلطنتی می باشد ولی بر خلاف مبلمان سلطنتی،معمولا دارای تعداد نشیمن ۸نفره می باشد.از بعد نشیمن و نحوه رویه کوبی،مبلمان کلاسیک همانند مبلمان راحتی بوده و تفاوت چندانی با مبلمان راحتی ندارد.

مبل نیم ست گاهی اوقات به دلیل کوچک بودن منازل، استفاده از یک ست کامل مبلمان بسیار مشکل می باشد. به همین منظور بهتر است بجای خرید ست کامل مبل، از نیم ست استفاده کرد. البته مبلمان نیم ست کاربردهای دیگری نیز دارد. به طور مثال در منازل بزرگ که یک ست مبل کلاسیک چیده شده است، می توان برای قسمت تی وی روم از یک مبل نیم ست مناسب استفاده کرد. قطعا در یک آپارتمان کوچک چیدمان مبل راحتی حجیم جلوه ی چندان خوشایندی به فضا نمی دهد. وقتی شما قسمت نشیمن منزلتان را از مبلمان پر کرده باشید، افراد در این فضای بسته و پر از مبلمان احساس خفگی می کنند. در واقع انتخاب و نوع مبلمان و چیدمان آن در پذیرایی کوچک منازل بسیار حائز اهمیت است. مبلمان ممکن است هنگام بازدید از بازار مبل و یا فروشگاه های مبلمان از یک مبل حجیم خوشتان بیاید، اما فضای کافی برای چیدمان این مبل در منزل را نداشته باشید. نیازی نیست از علاقه ی خود صرف نظر کنید. کافیست با حذف یکی از کاناپه ها آن مبل را به صورت نیم ست خریداری نمایید.

فروشگاه آنلاین مبل

خصوصیات مبل کلاسیک هر مبلی دارای نوعی از ویژگی ها و خصوصیات مختص به خودش است. مبلمان کلاسیک نیز دارای یک سری ملاک ها و معیار هایی است که سبب تمایز آن با سایر مبل ها میگردد. این خصوصیات به صورت مقاله در زیر ارائه شده است. مبلمان اصالت در مبلمان کلاسیک طرح های کلاسیک قدیمی نیستند بلکه برگرفته از ریشه هنر های اصیل هستند. مانند فرش های ایرانی که دارای نقوش اصیل و برجسته ای می باشند. این نقوش برگرفته از طرح های اصیل ایرانی هستند. مبلمان کلاسیک نیز با طرح های برگرفته از یک هویت شناخته می شوند. مثل آلمانی ، فرانسوی ،ایتالیایی و … . مبل واقعا کلاسیک باید دارای طرح شناخته شده باشد. اما گاهی شلوغی و پیچیدگی با کلاسیک اشتباه گرفته می شود. مبل ظرافت در مبلمان کلاسیک ظرافت فرم به معنی همنشینی اجزا و هارمونی ساخت است ظریف به معنی ضعیف نیست.فرم کلی بدنه، رنگ و نوع پوشش آن و همچنین نوع پارچه در یک سرویس مبل کلاسیک باید در نهایت دقت و هماهنگی انتخاب شود. کیفیت در ساخت مبلمان کلاسیک از مبل کلاسیک انتظار بالایی به جهت کیفیت و دوام می رود. به همین دلیل تک تک مصالح به کار رفته در مبل کلاسیک از چوب گرفته تا رنگ و پارچه قابل استعلام است. استعلام و مقایسه مبلمان کمک زیادی در جهت شناخت کیفیت مبل مورد علاقه می کند. مبلمان تناسب فضا با مبلمان کلاسیک

برای آنکه مبلمان ، میز و صندلی طوری چیده شوند که توجه را به خود جلب کنند، نیازمند نکات و معیار هایی می باشند. در مقاله زیر اصول صحیح چیدمان مبل ارائه شده است. کاربرد را مشخص کنید در نظر بگیرید که این اتاق برای چه منظوری استفاده می شود و قرار است چند نفر از آن استفاده کنند.

مبل کلاسیک

مبل , مبلمان, قیمت مبل , قیمت مبلمان , سرویس مبل , سرویس مبلمان , مبل راحتی , مبل کلاسیک , مبل سلطنتی , سرویس غذاخوری ,مبل ال

مبل های کلاسیک دارای طرح های منبت کاری زیبایی هستند و همین منبت کاری ها می توانند به این مدل مبلمان طرحی خاص و بی نظیر بدهند. علاوه بر طرح مبلمان کلاسیک باید در انتخاب رنگ آن نیز حساسیت لازم را بخرج دهید. بهتر است طرح و رنگ مبلمان با رنگ فرش و پرده و سایر لوازم موجود در سالن پذیرایی شما مطابقت داشته باشد

مبلمان

مبلمان اداری، مبلمان منزل، مدرن.

تولید کننده انواع مبلمان اداری و منازل در بیشترین تنوع و بهترین کیفیت.

مبلمان کلاسیک

مبل مبلمان تولیدی مبل
فروشگاه اینترنتی مبل
فروشگاه اینترنتی مبلمان

اخبار


جشنواره زمستانه سام اکسون سال ۱۳۹۶

جشنواره زمستانی مبلمان سام اکسون

جدیدترین مبلمان ۲۰۱۶ با طراحی روز دنیا

مبل سام اکسون

حراج پاییزه سال 94

اینستا گرام مبلمان سام اکسون

فروش ویژه به مناسبت ماه رمضان

مبلمان کلاسیک 2015 ترکیه

حراج بهاره مبلمان

نمایشگاه مبلمان استانبول

جدیدترین مبلمان ترک 2015

حراج پاییزه مبلمان

جدیدترین مدل های میزجلومبلی در سام اکسون

طراحی پرده متناسب با ست مبل کلاسیک شما

فروش مبل تخت خوابشو درمبلمان سام اکسون

ست مبلمان اداری در مبل سام اکسون

مبلمان کلاسیک و مدرن کلاسیک

مبل راحتی در مبلمان سام اکسون