مقالات

رنگ های مناسب نشیمن

طوسی

طوسی رنگی محبوب برای اتاق نشیمن است. این رنگ بسیار شیک و آرامش بخش می باشد. ترکیب رنگ طوسی با بیشتر رنگ ها مناسب به نظر می رسدو به همین دلیل نیز از طوسی به عنوان  یک رنگ مناسب اتاق نشیمن یاد می شود.

زرد

دیواری که چون خورشید می درخشد. یکی دیگر از راه های برجسته سازی دیواری در اتاق نشیمن استفاده از رنگ مناسب برای دیوار شومینه می باشدزرد گزینه مناسبی برای دیوار شومینه است.

استفاده از رنگ چوب طبیعی برای نشیمن

فضای نشیمن را می توان با ترکیبی از دکوراسیون تخته های سه لایه و دیوارهای سفید تزئین کرد. دیوار تمام شیشه ای نور مناسبی جهت روز فراهم میکند تا مهمانان شما احساس راحتی کنند.

سورمه ای

این رنگ فضای احساسی صمیمی تری ایجاد کرده و جلوه ای چشمگیر برای تابلوها و مبلمان به وجود می آورد.

سبز

با رنگ سبز آرامش داشته باشید. برای داشتن یک اتاق نشیمن فوق العاده آرامش بخش، دیوارها را به رنگ سبز کم رنگ درآورید. به این ترتیب دیوارها یک احساس آرامش را منتقل می کنند.

صورتی

انتخاب این رنگ حقه ای است که می تواند در مسیر درست قرار بگیرد. اتاق نشیمن صورتی رنگ می تواند یک مکان شیک و پیچیده باشد و در عین حال به هیچ عنوان دخترانه به نظر نرسد.کلید این راه داشتن یک پالت زیبا و دوست داشتنی از رنگ های خنثی است.

انواع رنگ های آبی

رنگ آبی روشن موجب ایجاد اتاق نشیمنی آرامش بخش می شود. اما اگر شما نگران هستید که ممکن است اتاقتان خیلی سرد به نظر برسد، این گونه نیست. دیوارهای آبی رنگ با فرش آبی و مبلمان هایی به رنگ تیره تر فضایی دوست داشتنی گرم و دلنشین ایجاد می کند.

سفید

رنگ سفید را امتحان کنید. اگرچه شما قرار نیست به هیچ عنوان رنگی را انتخاب کنید، با نگه داشتن رنگ سفید دیوارها، شما انعطاف بیشتری جهت تزئین مبلمان، منسوجات و لوازم جانبی خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =