مقالات

مبلمان کلاسیک

یکی از محصولات چوبی زیبا و منحصر بفرد، مبل کلاسیک است.مبل کلاسیک طرفداران زیادی دارد و در سال های اخیر بین خانواده ها محبوبیت زیادی کسب نموده است.

مبل کلاسیک را در کنار مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی می توان محصولی تلفیق شده از این دو معرفی نمود که در جایگاه خود سهم بسزایی از بازار را به خود اختصاص داده است.نمای ظاهری مبل  کلاسیک بیشتر همانند مبلمان سلطنتی می باشد  ولی بر خلاف مبلمان سلطنتی،معمولا دارای  تعداد نشیمن ۸نفره می باشد.از بعد نشیمن و نحوه رویه کوبی،مبلمان کلاسیک همانند مبلمان راحتی بوده و تفاوت چندانی با مبلمان راحتی ندارد.

همانند مبلمان استیل،مبلمان کلاسیک نیز دارای ست غذا خوری مخصوص به خود می باشد که قابل انتخاب در تعداد نشیمن ۴نفره،۶نفره ،۸نفره و بالاتر است.

رنگ بندی مبل کلاسیک معمولا در محدوده رنگی سفید می باشد که هم از لحاظ پارچه و هم  از لحاظ رنگ چوب در این مبلمان صادق است. اما این دلیل نمی شود تا مبلمان کلاسیک به رنگ سفید محدود شده و تنها در این رنگ تولید گردد.

پارچه ی مبل کلاسیک بدون محدودیت با تنوع بی نظیر در طرح ها و رنگ ها است که قابل پیاده سازی در محصولات سام اکسون می باشد. معمولا مبلمان کلاسیک از یک رنگ، در دو نوع ساده و گلدار می باشد که این اجازه را به مخاطب می دهد تا مبل خود را از یک نوع پارچه در حالت ساده و گلدار انتخاب نمایند.

چوب مورد استفاده در مبل کلاسیک نیز از مبلمان سلطنتی پیروی نموده و از جنس چوب راش می باشد. این نوع چوب باعث افزایش استحکام و عمر مفید مبلمان کلاسیک می گردند.

در نشیمن مبل کلاسیک اغلب از فوم سرد استفاده می گردد تا در دراز مدت مبل حالت ارتجاعی خود را از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =