چیدمان مبل

در پیدا کردن ایده های مناسب برای دکوراسیون منزل می باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید. برای دیوارها و پنجره ها رنگ های درخشان بهتر است. روی پنجره ها هیچ حفاظ نوری قرار ندهید و اگر مجبور هستید این کار را بکنید از حفاظ های ظریف با رنگ های روشن و دلباز استفاده کنید.

برای تصمیم گیری روی نورپردازی مناسب سعی کنید از نور های مخفی در سقف اتاق ها و به ویژه اتاق های پذیرایی استفاده کنید. از لامپ های هالوژنه با رنگ های کم و ملایم و قاب های درخشان و نیز دیوارکوب های ساذه استفاده کنید. برای آشپزخانه و محل قرار گرفتن میز ناهار خوری در سالن، لامپ های نئون، فلور سنتهای دارای نور ملایم و درخشان و نیز چراغ های رو میزی استیل با رنگ های درخشان و با دسته های بلند و انعطاف پذیر مناسب است.

مهم ترین بخش دکوراسیون منزل را مبلمان تشکیل می دهد. اکنون با توجه به اندازه محدود بیشتر آپارتمان ها و نیز نیاز وافر به استفاده از تمامی گوشه و کنارهای منزل، چهارچوب های ظریف برای مبلمان کلاسیک و نیز کنده کاری های باریک و در عین حال زیبا از اولویت بیشتری برخوردارند. همچنین استفاده از بوفه های کوچک و متعدد، میزهای کوچک کنار دیوار و نیز کنسول را فراموش نکنید. برای تکمیل دکوراسیون منزل و به ویژه اتاق پذیرایی استفاده از اجزای لوکس و شیک مانند حیوانات شیشه ای، ظرف های کریستال، کارهای چوبی و دیوارکوب های ظریف و متعدد را نیز مد نظر قرار دهید.

با انتخاب صحیح اجزای مبلمان و چینش مناسب آنهاست  که می توانید به جهان اعلام کنید چگونه می اندیشید و چگونه احساس می کنید و نگاهتان نسبت به زندگی چیست. مبلمان و دکوراسیون انتخابی شما همچنین بهتر از هر رقم و عددی وضعیت جیب شما را به دیگران اعلام می کند. مبلمان همچنین در ایجاد فضای راحت، دنج در منزل و نیز یک فضای صمیمانه دخالت دارد.مبل کلاسیک آلیسه

چیدمان مبل

چیدمان مبل

چیدمان مبل

چیدمان مبل
چیدمان مبل