مقالات

چیدمان مبلمان کلاسیک

سرویس خواب، مبل، مبل کلاسیک مبل ترک، غذاخوری، سرویس پذیرایی

چیدمان مبلمان کلاسیک

برای چیدمان مبلمان کلاسیک در اینجا پیشنهاد می گردد. در پیدا کردن ایده های مناسب برای دکوراسیون منزل می باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید. برای دیوارها و پنجره ها رنگ های درخشان بهتر است. روی پنجره ها هیچ حفاظ نوری قرار ندهید و اگر مجبور هستید این کار را بکنید از حفاظ های ظریف با رنگ های روشن و دلباز استفاده کنید.

برای تصمیم گیری روی نورپردازی مناسب سعی کنید از نور های مخفی در سقف اتاق ها و به ویژه اتاق های پذیرایی استفاده کنید. از لامپ های هالوژنه با رنگ های کم و ملایم و قاب های درخشان و نیز دیوارکوب های ساذه استفاده کنید. برای آشپزخانه و محل قرار گرفتن میز ناهار خوری در سالن، لامپ های نئون، فلور سنتهای دارای نور ملایم و درخشان و نیز چراغ های رو میزی استیل با رنگ های درخشان و با دسته های بلند و انعطاف پذیر مناسب است.

مهم ترین بخش دکوراسیون منزل را مبلمان تشکیل می دهد. اکنون با توجه به اندازه محدود بیشتر آپارتمان ها و نیز نیاز وافر به استفاده از تمامی گوشه و کنارهای منزل، چهارچوب های ظریف برای مبلمان کلاسیک و نیز کنده کاری های باریک و در عین حال زیبا از اولویت بیشتری برخوردارند. همچنین استفاده از بوفه های کوچک و متعدد، میزهای کوچک کنار دیوار و نیز کنسول را فراموش نکنید. برای تکمیل دکوراسیون منزل و به ویژه اتاق پذیرایی استفاده از اجزای لوکس و شیک مانند حیوانات شیشه ای، ظرف های کریستال، کارهای چوبی و دیوارکوب های ظریف و متعدد را نیز مد نظر قرار دهید.

با انتخاب صحیح اجزای مبلمان و چینش مناسب آنهاست  که می توانید به جهان اعلام کنید چگونه می اندیشید و چگونه احساس می کنید و نگاهتان نسبت به زندگی چیست. مبلمان و دکوراسیون انتخابی شما همچنین بهتر از هر رقم و عددی وضعیت جیب شما را به دیگران اعلام می کند. مبلمان همچنین در ایجاد فضای راحت، دنج در منزل و نیز یک فضای صمیمانه دخالت دارد.

مبلمان کلاسیک سام اکسون با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه مبلمان کلاسیک ارائه دهنده چیدمان مبلمان کلاسیک.
با سام اکسون تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =