مقالات

چه رنگ هایی از مبلمان با انواع دکوراسیون ها ست میشود؟

انتخاب رنگ مبلمان از مشغله هایی  است که ذهن هر خریداری را به خود مشغول میکند.اینکه چه رنگی با دکوراسیون آن ها هماهنگ و متناسب میشود معمولا” تامل برانگیز است.به همین منظور این مطلب کمک می کند تا مخاطب بتواند  مبلمانی خریداری نماید که با انواع دکوراسیون ها ست میشود.

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی

مبل سفید هیچوقت از مد نمی افتد علاوه بر آن هر وسیله با هر رنگی می تواند با آن هماهنگ باشد، در هنگام خرید مبلمان سفید به مقاومت پارچه در برابر لکه دقت  و پارچه هایی انتخاب شوند که به آسانی تمیز و قابل شستشو باشد

مبلمان کرمی در دکوراسیون منزل 

این رنگ می تواند گزینه خوبی با قابلیت انعطاف پذیری بالا باشد این رنگ کلاسیک به خوبی با رنگ های سیاه،آبی تیره ،قرمز یا خاکستری ترکیب می شود

مبلمان قهوه ای روشن،برنزه یا شتری در دکوراسیون  داخلی 

این رنگ های گرم خنثی به خوبی با آبی،سیاه و رنگ های پاییزی  ترکیب می شوند.این رنگ ها هم چنین هم نشینی خوبی با طرح های شطرنجی سیاه و سفید یا سیاه و قرمز دارند.

مبلمان قهوه ای در دکوراسیون داخلی منزل 

از وقتی رنگ خاکستری پرطرفدار شده،رنگ قهوه ای کاربرد کمتری دارد.اما همجنان مبلمان قهوه ای در طراحی داخلی زیبا به نظر می رسد.هم کلاسیک است و هم شیک .

مبلمان خاکستری روشن در دکوراسیون منزل 

رنگ خاکستری خیلی روشن  در کنار رنگ های گرم چوب  و دیوار های گچی بسیار زیبا جلوه می کند.خاکستری زمینه ای فوق العاده برای لوازم رنگی است.

مبلمان خاکستری تیره در دکوراسیون داخلی

این رنگ می تواند بابسیاری از رنگ ها ترکیب شود و به همین دلیل از رنگ های پرطرفدار در طراحی داخلی است.

مبلمان با رنگ های خنثی شده در دکوراسیون

منظور از رنگ خنثی شده،رنگی است که مکملش به آن اضافه شده است، برای مثال یک آبی خنثی شده مقدار کمی از ترکیب نارنجی را در خود دارد.

اگر قصد استفاده از رنگ های جیغ را ندارید اما از رنگ های خنثی نیز خسته شده اید ، رنگی انتخاب کنید که دارای ته رنگ موردنظر شماباشد.

مبلمان با رنگ های الهام گرفته از طبیعت

آبی و سبزهای ملایم،خنثی شده و کم رنگ به عنوان پایه های رنگ خنثی عالی هستند.

مبلمان با پارچه ی کتان در دکوراسیبون منزل

این متریال رنگ نیست اما یک ظاهر متمایز دارد که به تنهایی رنگ مبلمان را تعریف می کند. این متریال نیز مانند رنگ سیاه بسیار انعطاف پذیر است و در هر ترکیبی هم نشینی خواهد کرد.

مبلمان با الگوهای ظریف در دکوراسیون داخلی

این سبک از طراحی در مبلمان هم زیبا و هم انعطاف پذیر است. گاهی این طرح ها آنقدر ظریف هستند که به صورت بافت پارچه  به نظر می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =