مبل کلاسیک فرانسوی

به طور کلی در سبک فرانسوی همیشه تمایلات به سمت رنگ های خنثی مخصوصا رنگ سفید می باشد به طوری که میتوان گفت رنگ سفید نماد خانه های فرانسوی است. این مورد کاملا در مورد مبلمان های کلاسیک فرانسوی پاستلی مثل سبز روشن، آبی آسمانی، خاکستری، نقره ای و بژ در طراحی آن ها بکار برده می شود.

نقش و نگار روی چوب مبلمان کلاسیک در زیبایی آن نقش مهمی را ایفا می کند و معمولا در همان نگاه اول کاملا به چشم می آید. در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی قضیه کمی فرق می کند و شما بیشتر با طراحی ظریفی روبرو هستید اما همین طراحی و کنده کاری های ساده و ریف روی دسته ها، پایه ها و تاج مبل می تواند دکوراسیون بی نظیری را ایجاد کند که فضایی بسیار آنتیک و منحصر بفرد را به وجود می آورد.

پارچه های لوکسی مثل مخمل،زر بفت، ابریشم و پارچه های توری ساده در مبلمان کلاسیک فرانسوی بیشتر از سایر پارچه ها به کار برده می شود.

چوب راش از متداول ترین چوب هایی است که در ساختمان مبلمان کلاسیک بکار برده می شود. پایه ها و بدنه ای با چوب راش، مقاومت بالای مبل را به دنبال دارد که باعث استحکام ساختار مبل می شود و توانایی تحمل وزن بالا را خواهد داشت. در کل می توان گفت که مبلمان کلاسیک فرانسوی معمولا از کیفیت زیادی برخوردار است و طول عمر بالایی دارد.

مبل کلاسیک فرانسوی با حجم کم و ظرافت خود ضمن حفظ زیبایی فضاهای کوچک به راحتی می تواند در هر فضایی بکار برده شود و شما از این جهت هیچ مشکلی نخواهید داشت. اگر فضای خانه شما نیز کوچک است و دوست دارید که از سبک کلاسیک در آن استفاده کنید حتما به سمت مبلمان کلاسیک فرانسوی بروید.

مبل کلاسیک فرانسوی

مبل کلاسیک فرانسوی

مبل کلاسیک فرانسوی

مبل کلاسیک فرانسوی
مبل کلاسیک فرانسوی