مقالات

مبل کلاسیک با طراحی ایتالیایی

مبل های کلاسیک دارای طرح های منبت کاری زیبایی هستند و همین منبت کاری ها می توانند به این مدل مبلمان  طرحی خاص و بی نظیر بدهند.  علاوه بر طرح مبلمان کلاسیک باید در انتخاب رنگ آن نیز حساسیت لازم را بخرج دهید. بهتر است طرح و رنگ مبلمان با رنگ فرش و پرده و سایر لوازم موجود در سالن پذیرایی شما مطابقت داشته باشد، تا فضایی متفاوت در دکوراسیون پذیرایی منزلتان ایجاد شود. برای پارچه مبلمان کلاسیک بیشتر از رنگ های روشن استفاده می شود. رنگ های روشن روکش مبلمان با رنگ طلایی طرح های منبت کاری شده  مبل کلاسیک بیشتر هماهنگی دارد. ترکیب این رنگ ها باعث می شود تا زیبایی مبلمان کلاسیک افزایش یابد. بهتر است در انتخاب مدل مبل های کلاسیک علاوه بر زیبایی، کیفیت این مدل مبلمان را نیز در نظر بگیرید.

مبل کلاسیک ایتالیایی قیمت بسیار بالایی دارد. اما این قیمت همراه با کیفیت بی نظیر و خطوط طراحی خارق العاده می باشد که دکوراسیونی کاملا لوکس را برای منزل شما فراهم می کند.

پیشنهاد سام اکسون به متقاضیان عزیز انتخاب مبل کلاسیک ورونا است. این ست کامل مبلمان بسیار مشابه مبلمان سبک ایتالیایی می باشد که توسط مجموعه سام اکسون از کشور ترکیه وارد شده است. مبل کلاسیک ورونا با همان ظرافت و طراحی سبک ایتالیایی اما با اختلاف یک سوم هزینه ی مبلمان ایتالیایی منزلی اشرافی و خیال برانگیز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =