مقالات

مبل نیم ست

گاهی اوقات به دلیل کوچک بودن منازل، استفاده از یک ست کامل مبلمان بسیار مشکل می باشد. به همین منظور بهتر است بجای خرید ست کامل مبل، از نیم ست استفاده کرد. البته مبلمان نیم ست کاربردهای دیگری نیز دارد. به طور مثال در منازل بزرگ که یک ست مبل کلاسیک چیده شده است، می توان برای قسمت تی وی روم از یک مبل نیم ست مناسب استفاده کرد.

قطعا در یک آپارتمان کوچک چیدمان مبل راحتی حجیم جلوه ی چندان خوشایندی به فضا نمی دهد. وقتی شما قسمت نشیمن منزلتان را از مبلمان پر کرده باشید، افراد در این فضای بسته و پر از مبلمان احساس خفگی می کنند. در واقع انتخاب و نوع مبلمان و چیدمان آن در پذیرایی کوچک منازل بسیار حائز اهمیت است.

ممکن است هنگام بازدید از بازار مبل و یا فروشگاه های مبلمان از یک مبل حجیم خوشتان بیاید، اما فضای کافی برای چیدمان این مبل در منزل را نداشته باشید. نیازی نیست از علاقه ی خود صرف نظر کنید. کافیست با حذف یکی از کاناپه ها آن مبل را به صورت نیم ست خریداری نمایید.

اگر از طرفداران مبلمان لوکس هستبد و دوست دارید که خانه ی شما لوکس به نظر بیاید، اما از مبل نیم ست خوشتان نمی آید، می توانید از یک نیم ست مبل که ترکیبی از متریال و بافت هاست استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =