مقالات

مبلمان سبک کلاسیک یا استیل

همانگونه که بسیاری از کالاها انواع متفاوتی دارند،مبلمان نیز دارای سبک های متفاوتی است.حتی میتوان اظهار داشت به میزان سبک های معماری ودکوراسیون تنوع در طراحی مبلمان نیز وجود دارد. سبک مبل در ایران معمولا استیل و راحتی است. این موضوع که مبل های سبک کلاسیک مثل ویکتوریایی ، روکوکو و… چطور در ایران به نام سبک استایل یا استیل معروف شد اطلاعات دقیقی در دست نیست.  اما تمامی مبل های این سبک ها و  حتی تلفیق های ناشیانه و غیر حرفه ای آنها در ایران به نام مبل های استیل معروفند.

ویژگی اصلی این نوع از مبل ها بدنه های چوبی با کنده کاری و منبت کاری، رویه کوبی هایی با پارچه های پر نقش ونگار و حال و هوای کلاسیک آنهاست. این مبل ها، چه از نوع اصیل و واقعی سبک هایشان باشند، چه ترکیب هایی ناشیانه از طرح و رنگ های بازاری پسند، مشخصه سبک کلاسیک هستند. اگر انتخاب شما مبلمانی با چنین سبک هایی است نه تنها باید فضای مناسبی برای دکوراسیون سبک کلاسیک داشته باشید، بلکه لازمه ی آن است که سایر وسایل منزلتان را نیز به همین روال انتخاب کنید.

مبل های استیل مناسب خانه های بزرگ هستند و برای پذیرایی از میهمانان و مراسمات رسمی مناسبند. اگر به مبلمانی با این سبک ها علاقه مندید از این موضوع که نه تنها فضای کافی برای چیدمان این مبل ها را در منزل خود دارید بلکه فضای مناسب برای چیدن یک ست مبلمان راحتی را نیز دارا هستید اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =