مقالات

لوکس ترین مبلمان کلاسیک سلطنتی

سام اکسون لوکس ترین مبلمان کلاسیک

لوکس ترین مبلمان کلاسیک سلطنتی

شاید برای شما مخاطبان گرامی جالب باشد که لوکس ترین مبلمان کلاسیک سلطنتی چگونه است. مبل سلطنتی یکی از عناصر لوکس و شکیل خانه محسوب می شود. در حقیقت یک دکوراسیون مجلل در سبک کلاسیک، هر چقدر هم که از وسایل گران قیمت استفاده کرده باشد اما مبل سلطنتی در چیدمانش قرار نگیرد، آن حس اصلی دکوراسیون های لوکس را نخواهد داشت. مبلی که در زیر مشاهده می کنید یکی از زیبا ترین طرح های مبل سلطنتی است که با رنگ خاصش جلوه لوکس مبل سلطنتی را حتی بیشتر نمایان می کند. این مبل به سبک مبلمان کشور ایتالیا طراحی و تولید شده، همانطور که می دانید ایتالیا در کنار فرانسه ایران و ترکیه جز کشور های مطرح در زمینه طراحی و تولید مبل راحتی و سلطنتی است.

رنگ پارچه از مواردی است که تعیین کننده لوکس ترین مبلمان کلاسیک را است. مبل در مشخص شدن نمای نهایی مبل سلطنتی نقش اصلی را بازی می کند تا بتوان آن مبل سلتنطی را بعنوان لوکس ترین مبلمان کلاسیک شناخت  به غیر از رنگ های خنثی و مرسوم مانند سفید، طلایی و قهوه ای، رنگ های جسورانه تری مانند بنفش یا زرشکی نیز انتخاب جالب و هوشمندانه ای به نظر می رسند. اگر دکوراسیون هال و پذیرایی منزلتان خنثی است، مثلا رنگ سفید دیوارها، در این صورت بنفش یا زرشکی بسیار زیبا با رنگ سفید ترکیب می شوند. ترکیب این رنگ ها با سفید یکی از طرح های بروز در اتاق نشیمن و پذیرایی است که توسط بسیاری از طراحان مشهور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ سبز نیز یکی از گزینه های جالب و هیجان انگیز برای مبلمان سلطنتی خانه است. سبز به خودی خود رنگی آرامش بخش و تسکین دهنده است و وقتی در مبل سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد به خاطر وجود فریم های چوبی، کاملا با یکدیگر مچ شده و ترکیبی بسیار بجا و دقیق به وجود می آورند. از آنحایی که سبز رنگی از طبیعت است و چوب نیز عنصری گرفته شده از طبیعت، ترکیب این دو در مبل سلطنتی می تواند تاثیری آرامش بخش و زیبا همانند آنچه در طبیعت مشاهده می کنیم ایجاد کند.

مبلمان کلاسیک سام اکسون با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه مبلمان کلاسیک ارائه دهنده برترین مبلمان کلاسیک به شما مشتریان گرامی.
با سام اکسون تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 2 =