هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش

یکی از موضوعات مهم و اساسی  که باعث درگیری ذهن خانم ها برای دکوراسیون منزلشان است ست کردن مبلمان،فرش و پرده در کنار یک دیگر می باشد.هدف مقابله زیر آموزش تکنیک هایی است که باعث راهنمایی و در نتیجه کاهش درگیری ذهنی ناشی از ست دکوراسیون منزل می شود.

رنگی را برای ست مبل ،فرش و پرده مشخص کنید

اگر از رنگ سفید برایدیوار ها و سقف فضایتان استفاده کرده اید برای از بین بردن حس کسالت و یک نواختی فضا می توانید از یک رنگ واحد و پر جلوه برای ست کردن مبل و فرش و پرده اتاق تان استفاده کنید.اما دقت کنید که رنگ ها نباید دقیقا یکسان باشند،می توان رنگ پرده ها کمی روشن تر از رنگ کوسن ها باشند.

پرده و عناصری که به دکوراسیون شما روح تازه می بخشد 

اگر برای دکوراسیون منزل مبلمانی با رنگ های روشن در نظر گرفته اید، بهتر است برای ست کردن در دکوراسیون داخلی اتاق تان از رنگ های شاد برای پرده یا فرش استفاده کنید،اما دقت داشته باشید که فقط یکی از این دو عنصر را با رنگ های متضاد و خیلی چشم گیر انتخاب کنید، به طور مثال استفاده از رنگ شاد پرده ها به فضا انرژی تزریق می کند.

بافت ها و طرح ها در دکوراسیون منزل 

اگر می خواهید که فضای صمیمانه تری را تجربه کنید از ست کردن مبل،فرش و پرده در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید،می توانید پرده هایتان را از پارچه های طرح دار انتخاب کنید ولی به علت طرح دار بودن آن از یکی از رنگ های خنثی که در منزل تان وجود دارد برای رنگ پرده استفاده کنید.

زیبایی دکوراسیون داخلی منزل با مبل، فرش و پرده

ست کردن مبل ،فرش و پرده بر دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار تاثیر گذار هستند.برای مبل ست با پرده می توانید از یکی از رنگ های پارچه و کوسن های مبلتان الهام بگیرید،از فرش های روشن نترسید،درست است که در نظر اول تمیز کردن آن کاری دشوار به نظر می رسد اما نمیتوان از جلوه و زیبایی که به فضای داخلی و دکوراسیون منزلتان میبخشد به سادگی گذشت.

هارمونی در رنگ مبلمان،فرش و پرده

ش و پردهاگر خواهان فضایی کلاسیک و آرامش بخش هستید،از تنالیته رنگ های گرم استفاده کنید. از ترکیب تمام رنگ هایی که انتخاب کردید در جزئیات مبلمان ،فرش و پرده بهره ببرید. در سبک کلاسیک برای عمق دادن به فضا تمام رنگ ها در بافت ها و شکل های مختلف می توانند در منزل شما تکرار شوند.

استفاده از ترکیبات رنگی موجود در دکوراسیون برای مبل،فرش و پرده

از تمامی رنگ هایی که در دکوراسیون منزلتان است در انتخاب مبل،فرش و پرده بهره ببرید.

تاثیر متفاوت در دکوراسیون منزل با فرش ایرانی

فضاهایی که اغلب دکوراسیون کرم و قهوه ای دارند با فرش هایی ایرانی زیبا تر می شوند.فرش ایرانی پر نقش و نگار و پر از رنگ است سعی کنید در کنار آن از پارچه های ساده تر استفاده کنید تا فضا  سنگین و شلوغ نشوند.

 

هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش

هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش

هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش

هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش
هماهنگ سازی مبلمان،پرده و فرش