مبلمان کلاسیک, مقالات

شروع سی سالگی با دکوراسیون آرامش بخش مبلمان کلاسیک

شروع سی سالگی با دکوراسیون آرامش بخش مبلمان کلاسیک

با شروع سی سالگی افراد گرایش بیشتری به دور شدن از شلوغی و مشغله های فکری را دارند به طوریکه گاهی ممکن است حتی شلوغی ظاهر منزل بر روح و روان آنها تاثیر بگذارد و در ذهن آن ها درگیری ایجاد کند.

  • لوازم اضافه خود را به خیریه ها بخشیده و یا در سایت های دست دوم فروشی به فروش بگذارید و برای خرید لوازم جدید پس انداز کنید.
  • پوسترهای دوران نوجوانی را دور ریخته و با استفاده از چند تابلوی زیبا و یا طبقات دیواری به عنوان کتابخانه ظاهری بالغ به اتاق خواب خود بدهید.به جای استفاده از مبلمان تخت خوابشو از مبل هایی با تشک اضافه استفاده کنید که مبل را تبدیل به تخت دو نفره می کند.
  • شاید در دورانی کلکسیون خاصی مانند انواع سنگ، کارت پستال و یا هر چیز دیگری را جمع آوری می کردید و یا شاید هنوز هم یادگاری هایی از افرادی که دیگر با آن ها ملاقاتی ندارید را نگه داری می کنید، اگر این لوازم  دیگر برای شما ارزش معنوی و مفهومی ندارند، خیلی سریع آن ها را دور بریزید. آن تعداد از اشیایی که برای شما ارزش معنوی دارند را به عنوان لوازم دکوری در مقابل دید خود قرار بدهید.
  • شاید در سال های ۲۰ سالگی تعدادی از لباس های خود را به جای قرار دادن در کمد پشت درب ورودی اتاق آویزان می کردید اما بهتر است که دیگر این عادت را ترک کنید. اما اگر این کار برای شما سخت است از رخت آویزهای کوچک که جای کمتری برای آویزان کردن لباس دارند استفاده کنید. اینگونه هم اتاق خواب شما ظاهری مرتب تر پیدا خواهد کرد و هم درب اتاق وظیفه اصلی خود را انجام خواهد داد.
  • ممکن است که در دورانی از زندگی برای صرفه جویی هزینه ها، لوازمی را خریداری کرده باشید که مناسب خانه شما نیستند، اما باید در ۳۰ سالگی به زیبایی و راحتی خانه خود توج بیشتری داشته باشید. به همین دلیل سبد پلاستیکی ای را که برای لباس های کثیف قرار داده اید را دور انداخته و به جای آن سبدی با کیفیت بهتر و زیبایی بیشتر برای لباس های کثیف خریداری کنید.

مبلمان کلاسیک سام اکسون با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه مبلمان کلاسیک ارائه دهنده برترین مبلمان کلاسیک به شما مشتریان گرامی.

با سام اکسون تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =