مقالات

سرویس خواب چوبی

اتاق خواب محلی برای استراحت و آرمیدگی است. این حس آسودگی با وجود سرویس خوابی از جنس چوب چندین برابر بیشتر  از حالت عادی  به اتاق خواب القا می گردد،زیرا ارمغانی از دل طبیعت است بنابراین هرکجا که چوب باشد، حضور طراوت و گرما نیز حس می شود.

تخت خواب گاهی یک نفره و گاهی دو نفره است. گاهی میزبان جوانان و گاه کهنسالان می باشد.  می دانید که هر سن و وضعیتی نیازمندی خودش را طلب خواهد کرد. یکی به دنبال آرامش و دیگری شور و هیجان.

به طور معمول خواب به معنای آرامش تعبیر می شود و سلامت خواب با سلامت فردی مرتبط است، لذا سلامت خواب بخش مهمی از سلامت روانی یک بزرگسال محسوب می شود. استفاده از متریال های مستحکم و زیبا بر ایده آل شدن محصول و راحتی استفاده از آن نیزتاثیر دارد. سایر ملزومات خواب نیز اعم از میز پاتختی، آینه و کنسول و کمد اتاق خواب به طور ست در سام اکسون موجود می باشد.

میز آرایشی

جایگاه آراستگی و خود ستایی بانوی خانه است.  این سازه چوبی پایه ثابت همه ی اتاق خواب ها می باشد. میز آرایش بازتابی از سلایق بانوی منزل است که تاثیر ویژه ای از منش و دیدگاه او دارد. آینه بزرگ و بدون انحنا و خش، وجود کمد و دارا بودن کشوهای پر تعداد، عناصر کمک کننده به شکل گیری یک ترکیب بی نظیر و راحت و زیبا در اتاق خواب خواهد بود و نقش بسزایی در چیدمان دکوراسیون خواب نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =