مقالات

زندگی شاهانه با مبلمان کاملیا

اصلی ترین ملاک در مبلمان، پارچه و مواد اولیه به کار برده شده در آن ها است. پیشرفت روز افزون ترکیه در رابطه با این موضوع نیز غیر قابل انکار و کاملا ملموس می باشد. این کشور مواد اولیه مبلمان را از آلمان و اسپانیا وارد می نماید. در این میان می توان از شرکت بیچر ترکیه نام برد، تنوع و کیفیت کم نظیر در طرح و رنگ پارچه های این شرکت یکی از عوامل جلب توجه به سمت محصولات آن هاست زیرا تمامی پارچه های شرکت بیچر با هنر طراحان چیره و زبردست ایتالیایی طراحی می شود.

مبلمان کلاسیک کاملیا یکی از محصولات بسیار خاص و جذاب وارد شده توسط سام اکسون از شرکت بیچر ترکیه می باشد که نهایت دقت و ظرافت هنرمندان ایتالیایی را به رخ می کشد. مبلمان کلاسیک کاملیا بسیار شاهانه و رومانتیک است، گویی تا به حال هزاران فرمانروایی و پادشاهی را به خود دیده و از هر دوره خاطراتی به یادگار در آن نهفته است.

غذاخوری کاملا شاهنشینانه و باشکوه آن حسی خیال انگیز و رویایی می بخشد و انسان را غرق در لحظات ناب و جذاب کاخ های سلطنتی خواهد کرد. مبلمان کاملیا دارای رنگ های جذابی مانند کرم طلایی و قهوه ای و سدری طلایی است. سام اکسون با بیش از دوازده سال پشتوانه و اعتبار در راستای واردات مبلمان از کشور ترکیه سبب جلب رضایت و خشنودی مشتریان گرامی خود بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =