مقالات

رنگ های دکوراسیون بهاری و تابستانی

مبلمان کلاسیک/ مبل/ سام اکسون/ سرویس خواب کلاسیک/مبلمان کلاسیک/ مبلمان ترکیه/ مبلمان ایتالیا/ سرویس خواب کلاسیک

تغییر دکوراسیون منزل در فصل بهار آن هم با رنگ های بهاری و تابستانی، بسیار مهیج است. این تغییر دکوراسیون مخصوصا در رنگ آمیزی دکوراسیون علاوه بر ایجاد حال و هوای بهاری، سبب ایجاد روحیه ای شاد و ارامش بخش در افراد می شود. در این مقاله رنگ های پیشنهادی برای فصل بهار ارائه شده است.

صورتی ملایم

صورتی رنگی است ملایم، موافق با اکثر هزینه ها و برانگیزاننده ی احساس. این رنگ قدرتی دارد که حتی در فضاهایی با جزئیات معماری کلاسیک و کیفیتی مردانه، موجب برقراری تعادلی زنانه در فضا می شود.

رنگ سبز ملایم

سبز رنگی استراحتی،آرامش بخش و ملایم است. رنگ سبز سیر در عین تیرگی،در تقابل با رنگ گرم تر و متضاد می تواند سرشار از تازگی و زندگی است. رنگ سبز خالص درفضای داخلی تداعی گر گیاهان و سبزه ی طبیعت است. رنگ سبز در حالت کمرنگ و روشن خود ایجاد سرزندگی می کند.

رنگ نارنجی ملایم

نارنجی رنگی است محرک،مهیج و نیرومند که حالتی هوس انگیز دارد،اما کمتر از رنگ قرمز جدی به نظر می رسد. به کارگیری رنگ نارنجی در فصل بهار در حالت روشن و ملایم خود و به صورت هماهنگ و متعادل، جریان زندگی در فضا را آسان و فضا را پویا نگه می دارد.

رنگ زرد ملایم

زرد رنگی نورانی، آفتابی و شاداب است. رنگ زرد ملایم به نظر صمیمی و گسترده می آید و موجب شکوه و وسعت فضا  می شود. نیرومندی رنگ های زرد خالص در سطوح بزرگ می تواند احساس دلزدگی و بی حوصلگی ایجاد کند، در صورتیکه در سطوح محدود موجب انرژی بیشتر و سرخوشی می شود

رنگ آبی ملایم

رنگ آبی سرشار از آرامش، راحتی و سکوت است.این رنگ چنانچه در سطحی وسیع به کار گرفته شود،موجب سردی و حتی دلتنگی می شود. رنگ آبی در حالت روشن و کمرنگ خود، حالتی ساکت، رویایی و افسون کننده در فضا دارد به ویژه زمانی که بر روی سقف های بلند به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *