مقالات

رنگ های آرامبخش در دکوراسیون

تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که چرا برخی از مکان ها فضایی آرام بخش دارند و برخی ندارند، از دلایل مهم در چنین اتفاقی رنگ دکوراسیون اتاق است. هنگامی که رنگ ها با هارمونی مناسب خود کنار هم قرار میگیرند علاوه بر ایجاد جلوه و زیبایی چشمگیر، احساسات و خلق و خو را نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد. با ترکیب رنگ های زیر به راحتی می توانید فضایی زیبا و آرامبخش را در منزل خود ایجاد نمایید.

  • ترکیب رنگ قهوه ای و کرم

این ترکیب از رنگ های خنثی و خنک تشکیل شده است. طیف های قهوه ای، کرمی و یا خاکستری. مبل قهوه ای با پارچه و کوسن های کرمی زیبایی فضا را دو چندان کرده و فرش کرم و مسی به اتاق گرما می دهد.

مبل کلاسیک آلیسه

  • هارمونی مسی_طلایی و آبی درباری

این اتاق نشیمن شاد از مبلمان با رنگ های مسی-طلایی و آبی درباری ایجاد شده که در فضا هارمونی خاصی را پدید آورده است. رنگ های طیف کرمی روی دیوار و زمین گرمای آرام بخشی را به وجود آورده است. رنگ آبی درباری در مبلمان تعادل را در فضا برقرار کرده است.

با این مبلمان در منزلتان سلطنت کنید

  • ترکیب رنگ کرم روشن، سبز سدری و طلایی

این ترکیب رنگ بسیار ساده نشان می دهد که ترکیب های تک رنگ هم می توانند در فضا هارمونی ایجاد نمایند. فرش سفید و مبل سبز سدری و طلایی، به همراه دیوار کرم  و لوازم جانبی طلایی فضایی متعادل را به ارمغان آورده است.

 

  • طلایی

در این ترکیب طلایی از رنگ سفید صدفی هم استفاده شده تا آن را از حالت تک رنگی در بیاورد.

  • ترکیب تابستانی

در این اتاق حس تعطیلات تابستانی تداعی می شود. طیف های  نسکافه ای  و سفید در مبلمان به فضا آرامش و تازگی می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 2 =