رنگ مناسب برای اتاق خواب

درست است که انتخاب رنگ های ملایم و آرامش بخش برای اتاق خواب بسیار مناسب و مفید می باشد، اما این موضوع دلیل بر آن نمی شود که اتاق خوابتان حالت یکنواخت و کسل کننده پیدا کند، ترکیب رنگ های خاص مثل آبی  و زرد خردلی با یک عنصر بنفش به خوبی می تواند فضای اتاق شما را منحصر بفرد کند.

رنگ های گرم را فراموش نکنید. این رنگ ها در ترکیب با یک نورپردازی خاص می توانند فضای شما را متفاوت کنند، رنگ هایی مثل سبز سدری در ترکیب با کرم و یا قهوه ای می تواند ظاهری خاص به فضای اتاق خواب شما ببخشد و فضای اتاق خواب شما را گرم کند. این رنگ ها را میتوانید در قالب روتختی، فرش و قالیچه و یا پرده ی اتاق خواب خود به کار بگیرید.

رنگ بنفش ملایم یا یاسی همان رنگی است که علاوه بر ایجاد فضایی آرامش بخش برای اتاق خواب شما روح بخش نیز هست. ترکیب آن با طلایی ظاهری لوکس و شیک به فضای اتاق خواب شما خواهد بخشید. اگر به اتاق خوابی لوکس علاقه دارید پس این ترکیب رنگی را فراموش نکنید.

شاید اگر به کسی بگویید می خواهم دیوار اتاق خوابم را زرد کنم، طور خاصی به شما نگاه کند. بله درست است که رنگ زرد چشم را آزار می دهد، اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کدام تناژ  از رنگ زرد این خاصیت را دارد؟ رنگ زرد اگر با سفید ترکیب شود و حالت ملایمی پیدا کند و به آن ته رنگ سبزی اضافه شود، رنگ بسیار ملایم جالبی برای اتاق خواب شما می شود و برای متعادل کردن آن نیز می توانید از رنگ های صورتی و آبی کمک بگیرید.

رنگ مناسب برای اتاق خواب

رنگ مناسب برای اتاق خواب

رنگ مناسب برای اتاق خواب

رنگ مناسب برای اتاق خواب
رنگ مناسب برای اتاق خواب