مقالات

رنگ قهوه ای در منزل

یکی از رنگ هایی که به صورت گسترده در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می گردد، رنگ قهوه ای است. قهوه ای به راحتی در کنار تمامی رنگ ها قرار می گیرد.

این رنگ بسیار قوی و پرکاربرد است. قهوه ای نمایی از طبیعت و مواد طبیعی مانند چوب را به نمایش در می آورد. تاثیر گذاری این رنگ برای گم کردن تن رنگ های قوی تر در دکوراسیون اتاق بسیار بالاست. قهوه ای دکوراسیون منزل را غنی میکند و احساسی گرم و دلپذیر را در فضای اتاق به وجود می آورد.این رنگ به لحاظ تندی از رنگ مشکی در سطح پایین تری قرار می گیرد. در نتیجه برای ایجاد دلپذیری پیشتر در دکوراسیون خانه بهتر است از تناژهای مناسب رنگ قهوه ای استفاده کنید.

برای مثال در یک دکوراسیون شیک می توان از رنگ سفید کرمی برای دیوارها و رنگ قهوه ای برنزی برای دیگر مناطق خانه مثلا در پرده ها، مبلمان و کفپوش ها استفاده کنید. با این کار دکوراسیونی مدرن و مجلل را در ترکیب با فضایی هنری و روشن در دکوراسیون خانه به وجود آورده اید.

قهوه ای رنگ چوب است، رنگ پایداری که به هر طریقی در اکثر منازل وجود دارد. بنابراین بسیاری از ما این فرصت را داریم که تنها با تناژ های مناسب بر روی دیوار ترکیبی زیبا را در منزل ایجاد نماییم. رنگ قهوه ای تناژهای متفاوتی دارد و بسیاری از سلایق و نیازها را پوشش می دهد همچنین تنوع را در زمینه رنگ برای طراحی داخلی و خارجی منزل فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =