مقالات

دکوراسیون کلاسیک سالن پذیرایی

متریال چوب برای دکوراسیون سالن غذاخوری

در طراحی دکوراسیون داخلی هرفضایی متریال ها حرف اول را می زنند، آن ها قوی ترین عناصری هستند که می توانند شما را به خواسته هایتان برسانند، مخصوصا اگر این خواسته سبک دکوراسیونی خاصی مانند سبک کلاسیک باشد. حتما خوب می دانید که هر سبکی متریال خاص خودش را دارد. در سبک کلاسیک این چوب های تراش خورده و ظریف کاری شده هستند که حرف اول را می زنند. بیشتر میز غذاخوری و صندلی کلاسیک از چوب تهیه می شوند.

رنگ طلایی برای غذاخوری کلاسیک

فضاهای کلاسیک معمولا دارای مشخصه های زیادی هستند، یکی از این مشخصه ها رنگ طلایی است. اگر دوست دارید فضای غذاخوری کلاسیکتان دارای شکوه خاصی باشد، باید رنگ طلایی را مهمان آن کنید. البته وارد کردن طلایی به میز و صندلی های غذا خوری کلاسیک باید با دقت و ظرافت صورت بگیرد در غیر این صورت دکوراسیون داخلی غذا خوری کلاسیکتان را تبدیل به فضایی غیر قابل تحمل می کند. بهتر است این رنگ با رنگی مثل سفید ترکیب شود تا شکوه و جلالش بیشتر از  قبل به چشم آید.

سطوح براق در طراحی دکوراسیون سالن غذاخوری کلاسیک

یکی دیگر از مشخصه های بارز سبک کلاسیک سطوح براق هستند. وقتی می خواهید میز و صندلی غذاخوری کلاسیک تهیه کنید به براق بودن سطح های آن توجه کنید. رعایت همین نکته های کوچک باعث می شود تا سالن غذاخوری کلاسیک شما به نسبت دیگر فضاهای کلاسیک متمایز تر باشد.

تزئینات میز غذاخوری کلاسیک

سالن غذاخوری کلاسیک، اکسسوری های کلاسیک هم می طلبد. این اکسسوری ها معمولا از جنس چوب، نقره،استیل و یا شیشه هستند. به طور مثال برای تزیین میزهای غذا خوری می توانید از شمعدان های پر کار و حکاکی شده نقره و یا سیاه قلم استفاده کنید.

سایر تزیینات در سالن پذیرایی

یک میز کنسول چوبی منبت کاری شده با چند قاب آینه و تابلو می تواند زیبایی فضای غذا خوری کلاسیک شما را تکمیل کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =