مقالات

دکوراسیون مدرن ایتالیایی

همان طور که به نظر می رسد، سبک ایتالیایی در دو مکتب طراحی بر فضای معماری و طراحی داخلی مسلط است. یکی سبک ایتالیایی پر تزئینات مربوط به دوران قدیم و دیگری سبک ایتالیایی مدرن. اکثر طراحی های داخلی دارای سبک کاملا سنتی بودند، اما طراحی مدرن هم جایگاه ویژه ای در خانه های ایتالیا دارد. زیبایی و لوکس بودن سبک ایتالیایی در سبک طراحی مدرن هم کاملا به چشم می آید. در طراحی مدرن ایتالیایی مبل و مبلمان دارای خطوطی نرم تر و تزئینات کمتری هستند، اما همچنان وسایل از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته می شوند و از این طریق لوکس بودن و زیبایی سبک ایتالیایی در این خانه ها حفظ می شود.

در طراحی مدرن ایتالیایی از خطوط ساده تر و همچنین کمی بیشتر از رنگ های سیاه و سفید نسبت به همتای سنتی خود استفاده می شود. با این حال در طراحی های مدرن ایتالیایی عناصری لوکس مانند لوسترهای کریستال نا متعارف یا وسایل تزئینی براق استفاده می شود که به طور معمول در طراحی های مینی مالیستی خانه های مدرن از چنین عناصری استفاده نمی شود. بنابراین تمام مشتاقان سبک مدرن نیز با استفاده از مواد و مصالح با کیفیت می توانند سبک ایتالیایی را در فضای داخلی خانه خود ایجاد کنند. البته فراموش نکنید که این عناصر باید در تمامی اتاق های خانه وجود داشته باشد تا فضای کلی خانه شما یکدست و یکپارچه شود.

از قرن پانزده تا کنون سبک ایتالیایی با شکوه و پر طرفدار باقی مانده  است. استفاده از مبلمان با کیفیت، سنگ ها و کاشی های هنری و روکش ها و عناصر طلایی در سبک ایتالیایی همچنان پر طرفدار باقی مانده است و این مسئله به این دلیل است که ترکیب این اجزا در نهایت نتیجه ای جذاب و رویایی دارد. خواه شما طرفدار طراحی سنتی باشید، خواه مدرن، می توانید از سبک ایتالیایی در طراحی خانه خود استفاده کنید. کافیست هنگام خرید بهترین وسیله را با بیشترین کیفیت خریداری کنید و اگر از توان مالی شما خارج است، روی یک یا دو وسیله سرمایه گذاری کرده و بهترین آن ها را خریداری نمایید که تا آخر عمر در منزل شما بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =