مقالات

دکوراسیون سبک ایتالیایی

سبک لوکس ایتالیایی

باید گفت که ایتالیایی ها به خوبی از چگونگی طراحی یک خانه آگاهی دارند. خانه هایی که به سبک ایتالیایی طراحی شده اند نه تنها لوکس و مجلل هستند، بلکه تمام جزئیات آن ها از کف تا سقف خانه دارای طراحی لوکس است. در این زمینه هیچ گوشه ای از خانه از دید طراح دور نخواهد ماند. جزئیات منزل در بهترین کیفیت ممکن طراحی شده و استادکاری در تمام گوشه های خانه در بهترین کیفیت خود به چشم می خورد.

زیبایی تمام در سبک ایتالیایی

چه کسی می تواند کیفیت ناب ستون های مجلل و با شکوه که اتاق های منازل  ایتالیایی را شکل داده اند و معماری پنجره های قوسی شکل و سقف های کاذب زیر شیروانی را انکار کند؟ این زیبایی با شکوه در تمام اتاق های خانه ای که به سبک ایتالیایی طراحی شده است امتداد می یابد. اتاق خواب هم از این زیبایی بی نصیب نمی ماند.

روکش های طلایی در سبک ایتالیایی

لایه های طلایی سبک ایتالیایی لوکس بودن و شکوه را در فضا منعکس می کند. چهارچوب های طلایی در طراحی ایتالیایی عناصر متداولی هستند و در همه جا مانند قاب آینه ها و به صورت منبت کاری شده در مبلمان چوبی حضور پیدا می کنند.

کاشی، مرمر و سنگ در خانه های به سبک ایتالیایی

وجود طرح های هندسی، رنگ و رگه های زیبا در کاشی های سنگی، بسیار زیبا و استادانه است و نشان از خانه ای که به سبک ایتالیایی طراحی شده را دارد. امروز هم در طراحی خانه های لوکس و مدرن ایتالیایی از کفپوش ها و دیوار هایی با جنس مرمر براق استفاده می کنند. اگر می خواهید حتی بخشی از این طراحی را در خانه خود پیدا کنید، آن گاه یک کاشی مرمری زیبا را به فضای ورودی خانه اضافه کنید و یا با افزودن سنگ مرمر به کفپوش ها یا دیوار های حمام این محیط را تبدیل به فضایی لوکس و مجلل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =