مقالات

ترکیب طلایی با سایر رنگ ها در مبلمان

ترکیب قهوه ای طلایی و کرم

کرم قهوه ای از جمله رنگ های مناسب برای نشیمن است اما برای جلوگیری از یک نواختی این ترکیب می توان از رنگ طلایی استفاده کرد. در رابطه با رنگ طلایی حسی جادویی و جسورانه وجود دارد. این مقدار جسارت که در رنگ طلایی موجود است را می توان با رنگ گرم و دلچسب قهوه ای تعدیل نمود. مبلمان آلیسه  با داشتن هر سه رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن فضایی مطلوب در نشیمن شما خواهد بود.

مبل کلاسیک آلیسه

 

ترکیب مسی طلایی و آبی فیلی

استفاده صحیح از آبی فیلی در روکش های صندلی این میز غذا خوری باعث ایجاد جلوه بیشتر در کنار رنگ های مسی طلایی شده است. ترکیب رنگ مسی طلایی و فیلی یکی از پر طرفدارترین ترکیبات رنگی است که به راحتی قابلیت تطبیق با سایر عناصر دکوراسیون داخلی را دارا است. این تطبیق، فضایی آرامش بخش و گرم  را برای شما به ارمغان خواهد آورد

سرویس پذیرایی دی سی

سفید و طلایی

رنگ سفید در کنار تمامی رنگ ها ترکیبی دراماتیک و خاص ایجاد می نماید. با این تفاوت که هنگام ترکیب با رنگ طلایی حسی بسیار کلاسیک به فضای داخلی می بخشد. همچنین میتوان برای ایجاد جلوه ای سلطنتی در سالن پذیرایی از کاغذ دیواری با طرح کلاسیک و بسیار روشن است.

ترکیب سبزسدری،طلایی و سفید

این ترکیب ارمغان آور آرامش در خانه هاست. رنگ سبز سدری با ترکیب سفید و طلایی باعث جذب نور می شود علاوه بر این سبب بازیابی تعادل و نشاط در افراد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =