مبل و مبلمان

مبل و مبلمان در تهران,مبل,مبلمان,مبل کلاسیک,مبلمان کلاسیک,مبل استیل,مبلمان استیل,مبل ایتالیایی,مبلمان

مبل و مبلمان سام اکسون

توزیع مبل و مبلمان در تهران,مبل,مبلمان,مبل کلاسیک,مبلمان کلاسیک,مبل استیل,مبلمان استیل,مبل راحتی , مبل کلاسیک , مبل مدرن , مبلمان سام اکسون , تولیدی مبل

مبل سام اکسون

مبلمان

مبل و مبلمان

در یافت آباد و کمرد - بازار مبل - مبل ترک و مبلمان - مبل استیل - مبل راحتی - مبل و مبلمان

مبل و مبلمان

گروه مبلمان نیک آذین یکی از برترین برندهای طراحی، تولید و فروش مبلمان خانگی مدرن شامل مبلمان راحتی، میز و صندلی نهارخوری

مبلمان

مبلمان کلاسیک

مبلمان | مبل

بل امپریال,مبلمان امپریال,تولید مبل و مبلمان در تهران,مبل,مبلمان,مبل کلاسیک,مبلمان کلاسیک,مبل استیل,مبلمان استیل,مبل ایتالیایی,مبلمان

مبل| خرید | فروش | مبلمان | نهارخوری | نیم ست | کاناپه | صندلی راحتی

مبل

صنعت مبلمان ، از سنت به مدرن صنعت چوب که با قدمت تاریخ بشر ، از انسان بدوی با انسان مدرن همگام با قافله تمدن بشری طی طریق کرده ، امروز با گذشت هزاران سال پررنگ تر از گذشته جایگاه اصیل خود را دربدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است .

مبل , مبلمان تولیدی مبلمان تولیدی مبلمان در تهران

مبل مدرن و کلاسیک

مبل راحتی

مبل,مبلمان,مبلمان راحتی,مبل راحتی,مبلمان تمام پارچه,مبل تمام پارچه,مبل راحتی تمام پارچه,مبلمان راحتی تمام پارچه

مبل ترک
سام اکسون

درباره بازار مبل کمرد


منطقه کمرد در فاصله بیست کیلومتری شرق تهران و در جاده آبعلی واقع شده است و سالهاست که محل عبور و مرور مسافران شمال کشور بوده است. این نام الهام گرفته از روستای تاریخی و زیبای کمرد است که حدود پنج کیلومتر از جاده آبعلی در محل منوچهر آباد و بعد از پل رودخانه جاجرود فاصله داشته و در دامنه شرقی قله آراکوه به ارتفاع 2650متر قرار دارد.یکی از جاذبه  های منحصر به فرد این روستا ،آبشار کمرد است.

این آبشار در انتهای یک دره پوشیده از درختان نارون،چنار و زرشک خود نمایی می کند .اگرچه این آبشار زیبا فقط در فصل بهار آب دارد ولی زیبایی طبیعت این منطقه مختص به یک فصل نیست و در تمام فصول سال دیدنی است.


در کنار همه ی جاذبه های اقلیمی ،منطقه کمرد ،قطب تولید مبلمان کشور است.نزدیک به نیم قرن است که کارگاهها و کارخانه های فراوانی در این منطقه به تولید مبلمان اهتمام می ورزند.

از اواسط دهه ی70بسیاری از مجموعه های تولید کننده مطرح در این منطقه به عرصه نمایشگاهی کالاهای تولیدی خود پرداختندو رفته رفته این روند ادامه پیدا کرد به گونه ای که امروز بازار مبل کمرد با بیش از 150نمایشگاه فعال که عمدتاً جز و تولید کنندگان برتر کشور و یا نمایندگان برندهای برتر مبلمان هستند،یکی از مهمترین بازارهای مبل کشور به حساب می آید .برخی از ویژگی های منحصر به فرد این بازار عبارتند از:


_حضور برندهای برتر وبا سابقه داخلی و خارجی(موندریان،دوناریه،استقبال،مریت،الدورادو،نف و …)
_وجود نمایشگاه های بزرگ به کونه ای که برای عمده سلایق و سبک های مورد نظر مخاطبان ،متناسب را عرضه می نمایند.
_دسترسی بسیار آسان و نزدیکی به تهران به گونه ای که فاصله زمانی این بازار تا شرق تهران حداکثر 20دقیقه ،شمال تهران حداکثر 30دقیقه وغرب تهران حداکثر 45 دقیقه است. 
_آب و هوای منحصر به فرد و پاکیزه منطقه