مقالات

انتخاب پارچه مبلی مناسب

مبلمان هایی که در نمایشگاه های مبلمان عرضه میگردند، توسط مدیر فروشگاه از لحاظ ترکیب رنگی چوب و پارچه ست می شوند که معمولا در این حالت تغییر رنگ در پارچه مبلمان برای مشتریان به عنوان مزیت در فروش و احترام به سلیقه مشتری، آزاد گذاشته می شود. در اینجاست که شما می توانید با هنر و سلیقه ی خود و بسته به رنگ بندی دکوراسیون منزل رنگ رویه و مدل مبل منزل خود را انتخاب کنید.

اگر شما فردی هستید که به دنبال رنگ های کلاسیک می گردد و می خواهید محیط منزل و دکوراسیون آن را به دور از جنجال و هیجان طراحی کنید بهتر است از پارچه هایی با رنگ های خنثی مانند طوسی، کرم، خاکستری، قهوه ای روشن و رنگ هایی با این تناژ استفاده کنید. اما اگر فردی با روحیات افراطی هستید و به دنبال یک اتفاق تازه و ایجاد هیجان مثبت در دکوراسیون منزل خود می گردید، می توانید با جسارت سراغ رنگ های تند و تیز و ترکیبی بروید.

شما با این انتخاب می توانید تمام نقاط سکون دکوراسیون منزل خود را با خلق مناظری شکوهمند به چالش بکشید. توصیه ما به این افراد این است که از رنگ های گرم با کنتراست بالا در انتخاب پارچه مبلمان خوداستفاده کنند. رنگ های فیروزه ای، صورتی، فسفری، قرمز و رنگ هایی با این تناژ می تواند هیجان را به منزل شما بیاورد. نکته ای که در انتخاب رنگ های تند در مبل حائز اهمیت است، خستگی و تکراری شدن رنگ های تند و تیز در مبلمان می باشد. هر چند میتوان به منظور تنوع در رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی منزل، نسبت به تعویض رویه مبل اقدام کرد.

در مبلمان زیر از پارچه ای استفاده شده که دارای رنگ آمیزی ملایم و به سبک کلاسیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =