مقالات

انتخاب و چیدمان میز و ویترین در نشیمن

در سالن پذیرایی و نشیمن علاوه بر شیک بودن لوازم و مبلمان، نحوه چیدمان آن نیز حائز اهمیت است. در این مقاله اصول و چهارچوب اصلی در رابطه با انتخاب صحیح ویترین و چیدمان میزها در سالن نشیمن مطرح می شود.

وقتی در حال انتخاب و چیدن مبل ها هستیم باید وسایلی که در اطراف مبل ها قرار می گیرند را نیز در نظر گرفت. میز های جلوی مبل و کمد، ویترین و … وسایلی هستند که در اتاق نشیمن مورد استفاده قرار میگیرند.

میزهای جلو مبل

سطوح میزهای جلوی مبل به گونه ای است که کارایی لازم برای یک اتاق پذیرایی را فراهم می کند. بدون وجود میز و سطوحی که بتوان وسایل ضروری را روی آن ها قرار داد، اتاق از نظر سرویس و پذیرایی ناقص به نظر می رسد. از این رو، همیشه مقابل کاناپه، یک میز بزرگ قرار دهید. فاصله کاناپه و وسایل نشیمن تا میز، باید به اندازه طول دست شما باشد. به طوری که دست به راحتی قادر به قرار دادن و برداشتن اشیا از روی میز باشد.

انتخاب ویترین

در انتخاب ویترین ابتدا باید از نظر نگهداری اشیای بیشتر،به فضای داخل و سپس به طرح،مدل و زیبایی آن ها توجه کرد. بهتر است ویترین هایی انتخاب شود که علاوه بر داشتن درهای شیشه ای و طبقات( برای قرار دادن اشیای تزئینی)، حداقل دو طبقه برای قرار دادن اشیای ضروری با درهای چوبی ، و یا چند کشو برای قرار دادن کارد،چنگال،قاشق و … داشته باشد. پس علاوه بر زیبایی به کارآیی ویترینی که می خرید نیز بسیار توجه کنید.

سرویس پذیرایی دی سی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =