مقالات

اطلاعات مفید در رابطه با پارچه مبل

پارجه مبلمان/پارچه مبل/مبلمان کلاسیک/مبل سلطنتی/مبلمان سلطنتی/سام اکسون/سرویس مبلمان

چارجه مبلمان/پارچه مبل/مبلمان کلاسیک/مبل سلطنتی/مبلمان سلطنتی/سام اکسون

اطلاعات مفید در رابطه با پارچه مبل

از آنجایی که قسمت نشیمن مبل از پارچه است و پارچه مبل در واقع از بخش های اصلی مبلمان محسوب می شود، در خرید مبلمان، دقت در نوع و جنس پارچه مبل بسیار امر مهمی می باشد. البته قبل از اینکه در نوع و جنس پارچه مبل دقت کنید، بهتر است بدانید چه نوع مبلی مناسب خانه شما می باشد.

اگر در منزل شما فرزند کوچک، سالمند یا فردی مبتلا به آسم و آلرژی زندگی می کند بهتر است مبلمانی بخرید که کمترین میزان پارچه در آن به کار رفته باشد. گرد و غبار و آلودگی های غیر قابل تمیز کردن که روی پارچه ها می نشینند، می توانند زمینه حساسیت های تنفسی را در افراد بیشتر کنند. در میان مبلمان موجود در بازار انواع پارچه های مبل با کیفیت و قیمت های متفاوت وجود دارد. روکش مبل می تواند هم از جنس پارچه باشد و هم از جنس چرم.

اگر دوست دارید مبلمانی تمیز و براق داشته باشید بهتر است مبل چرمی بخرید. چرم این مبل ها به راحتی قابل شستشو هستند و با استفاده از روغن مخصوصشان هم کاملا برق می افتند و نو به نظر می رسند. نوع دیگر از پارچه مبل، پارچه مخملی مات و بدون پرز است که این نوع پارچه مبل برای خانه های بزرگ مناسب است.اگر در خانه فرزند کوچکی دارید، بهتر است رنگ پارچه مبلتان را از بین رنگ های چرک تابی مانند کاراملی یا فیلی انتخاب کنید.

 

به طور کلی پارچه های مبلی یا ساده هستند یا طرح دار. پارچه های ساده برای مبلمانی که قرار است در فضاهای کوچک تر چیده شوند، مناسب تر هستند و پارچه های طرحدار هم مناسب فضاهای باز و بزرگ است. شما می توانید برای شکستن فضا و روح بخشیدن به محیط خانه، مبلمانی ساده با کوسن های طرح دار یا برعکس انتخاب کنید.

سام اکسون

سام اکسون ارائه دهنده انواع میلمان کلایک ، میلمان سلطنتی و انواع سرویس های آشپزخانه و راحتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *