مقالات

اصول استفاده از آینه در منزل

مبلمان کلاسیک/ مبل/ سام اکسون/ سرویس خواب کلاسیک/مبلمان کلاسیک/ مبلمان ترکیه/ مبلمان ایتالیا/ سرویس خواب کلاسیک

یکی از مناسب ترین لوازم برای ایجاد فضایی بزرگتر و دلبازتر استفاده از آینه در مکان های مناسب داخل منزل می باشد. آینه نور را دوبرابر کرده و زیبایی چشمگیری به خانه خواهد بخشید.مخصوصا سالن پذیرایی که مانند ویترین منزل است، حتما باید دارای طراحی منحصر بفرد و زیبایی باشد. در ادامه اصول و چهارچوب کلی استفاده از آینه در قسمت های مختلف منزل قرار داده شده است.

پذیرایی

کنسول و آینه وقتی در کنار پذیرایی باشد زیبایی متمایزی را برای خانه شما به ارمغان می آورد. نصب صحیح آینه در پذیرایی اهمیت بالایی دارد و اگر به درستی انجام نگیرد،خانه شما را از جذاب بودن دور خواهد کرد. یک آینه بزرگ و ایستاده می تواند حس خوبی را در سالن پذیرایی ایجاد نماید.

سرویس پذیرایی رسالیه

میز غذاخوری

در صورتی که اطراف میز غذاخوری شما تاریک است و فضای مناسبی برای قرار دادن آینه وجود دارد، حتما یک آینه زیبا و بزرگ برای آنجا در نظر بگیرید. با این کار می توان انعکاس نور خوبی داشت و حتی فضای رمانتیکی را ایجاد کرد تا غذا در نهایت آرامش صرف شود.

ورودی خانه

ورودی بیشتر خانه های آپارتمانی نور طبیعی ندارد. نصب آینه جلوی درب ورودی می تواند این مشکل را برطرف کند. ورودی خانه یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از آینه است.

اتاق خواب

نصب آینه بر روی دیوار رو به روی پنجره، می تواند منظره جالب یا دوست داشتنی خارج را به داخل فضا منتقل کند اما اگر منظره مقابل آینه، فضایی دلگیر یا حتی بخشی از فضای خصوصی منزل شما باشد،در مکان نصب آن اشتباه کردید.

بالای شومینه

قسمت بالای شومینه محل مناسبی برای قرار دادن یک آینه زیبا و تزئینی است. خاصیت آینه ایجاد صمیمیت بیشتر در محیط است که با نصب آن بالای شومینه، فضای اتاق نشیمن را بزرگتر جلوه می دهد و با انعکاس نور روشنایی بیشتری را در اتاق می پراکند.

راهرو

اگر در خانه تان راهرویی دراز و باریک با نور کم وجود دارد، با نصب آینه روی دیوار آن، هم نور پردازی راهرو یا سرسرا را افزایش می دهید و هم برپهنای باریک آن، حس گشودگی بصری را ایجاد کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *