آینه و کنسول

امروزه یکی از لوازم اصلی مربوط به دکوراسیون سالن پذیرایی, آینه و کنسول است که نسبت به ویترین جذابیت و بزرگنمایی بیشتری را برای منزل شما به ارمغان می آورد.

هنگامی که از ویترین در سالن پذیرایی استفاده میشود تمامی اکسسوری ها معطوف به داخل ویترین است اما استفاده از آینه کنسول موجب پخش شدن اکسسوری ها در تمام سالن میشود که همین امر جذابیت و جلوه ی خاصی به سالن پذیرایی شما خواهد بخشید. از آنجایی که آینه منعکس کننده نور است منزل شما را بزرگ و پرنورتر نشان میدهد.میز کنسول بدون قرار دادن لوازم دکوری بر روی آن، نازیبا و خارج از محیط بنظر میرسد حتی اگر نوع و شکل آن با دکوراسیون  شما هماهنگ باشد. برای بهتر نشان دادن و مورد توجه قرار گرفتن میز کنسول قرار دادن لوازم دکوراتیو از قبیل شمعدانی،گلدان،ساعت،چراغ و … روی آن الزامی است. اگر آینه کنسول در جای مناسب قرار گیرد،این امکان را به شما میدهد که به سادگی فضای منرل را دوبرابر کنید.

جنس میز کنسول باید مستحکم و مقاوم در برابر نور  و… باشد تا به مرور زمان دچار خراشیدگی نشود. تمامی میز کنسول های موجود در سام اکسون دارای کمد و یا کشو است که گزینه ی مناسبی برای قرار دادن لوازم پذیرایی مخصوص همان قسمت خواهد بود.

آینه و کنسول

آینه و کنسول

آینه و کنسول

آینه و کنسول
آینه و کنسول